Warning: Illegal string offset 'file' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622

Warning: Illegal string offset 'line' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622
Warning (2): session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_p92g6hc39nvacgh357v4pekd03, O_RDWR) failed: No space left on device (28) [CORE/cake/libs/cake_session.php, line 587]

Warning: Illegal string offset 'file' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622

Warning: Illegal string offset 'line' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622
Warning (2): session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php:622) [CORE/cake/libs/cake_session.php, line 587]

Warning: Illegal string offset 'file' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622

Warning: Illegal string offset 'line' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622
Warning (2): Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php:622) [CORE/cake/libs/cake_session.php, line 588]
Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
mj. IGRAČ EKIPA OD. PO. IZ. % BODOVI
1Samaržija ToniTIME3633391.67124.67
2Sudar MarinEPIC BROZO CB2824485.71109.71
3Pejnović IvanCB BIG BEN 12824485.71109.71
4Brešić JozoEPIC BROZO3629780.56109.56
5Roginić JosipEPIC BROZO3629780.56109.56
6Đuretić IvanEPIC BROZO3125680.65105.65
7Šoić StjepanIZLETIŠTE MILEČKI3224875.0099.00
8Nesvanulica FilipEPIC BROZO CB3324972.7396.73
9Dadić FilipCB BIG BEN 22519676.0095.00
10Šimpraga VojislavOLD SCHOOL3223971.8894.88
11Rak AntonioCHILL BREŽANI33231069.7092.70
12Terihaj DraženIZLETIŠTE MILEČKI2619773.0892.08
13Štajnkler SrećkoTIME30201066.6786.67
14Jurenić NikolaCHILL BEBE32201262.5082.50
15Dejanović AntonioTIME28181064.2982.29
16Lučan NikolaCHILL BREŽANI29181162.0780.07
17Lovrić VedranCB BIG BEN 227171062.9679.96
18Ceković IvanCHILL BREŽANI30181260.0078.00
19Đuran IgorCHILL BREŽANI29171258.6275.62
20Čičko MiljenkoTIME25151060.0075.00
21Cepetić DejanCB BIG BEN 22314960.8774.87
22Naglić NenadIZLETIŠTE MILEČKI32181456.2574.25
23Milječki JuricaIZLETIŠTE MILEČKI26151157.6972.69
24Kolčeg RenatoEPIC BROZO CB1811761.1172.11
25Beti StjepanOLD SCHOOL29161355.1771.17
26Rukavina GoranCB BIG BEN 131161551.6167.61
27Đura MatijaCB BIG BEN 127141351.8565.85
28Gorički MilanIZLETIŠTE MILEČKI28141450.0064.00
29Bungić JosipCB BIG BEN 225121348.0060.00
30Radovanić NikolaEPIC BROZO CB189950.0059.00
31Golubić DavidCHILL JUNIORI26121446.1558.15
32Vukelić MarinCHILL BEBE1881044.4452.44
33Šogorić NenadTIME 230121840.0052.00
34Čunčić ŽeljkoCHILL BEBE28111739.2950.29
35Ledinski MartinaOLD SCHOOL1981142.1150.11
36Rak ValentinoEPIC BROZO CB2391439.1348.13
37Galeković StjepanCHILL JUNIORI30111936.6747.67
38Matijašević MarinoTIME 22491537.5046.50
39Dejanović TomislavTIME 22281436.3644.36
40Paulenka MarkoCHILL BEBE1971236.8443.84
41Panić SinišaOLD SCHOOL2691734.6243.62
42Dejanović MatijaTIME 21861233.3339.33
43Bermanac MarioEPIC BROZO2061430.0036.00
44Mihovilić ViktorSD 23592625.7134.71
45Horvat MarioSD 23182325.8133.81
46Helshani LeonCHILL JUNIORI1851327.7832.78
47Sokol AntonioCHILL JUNIORI2872125.0032.00
48Zubatović TomislavCB BIG BEN 11841422.2226.22
49Dolački TomislavCHILL JUNIORI2451920.8325.83
50Lapčević BiljanaSD 23042613.3317.33
51Lešnjak JosipSD 2220220.000.00
i.k.Matijević ŠtefanCB BIG BEN 21412285.7197.71
i.k.Omrčen IvanEPIC BROZO106460.0066.00
i.k.Horvat ŽeljkoCB BIG BEN 2169756.2565.25
i.k.Gaća LovroTIME137653.8560.85
i.k.Kljak TihomirCB BIG BEN 1116554.5560.55
i.k.Čolić StipoCB BIG BEN 163350.0053.00
i.k.Jupek JosipCB BIG BEN 242250.0052.00
i.k.Đuretić LukaEPIC BROZO CB42250.0052.00
i.k.Štuban ZdravkoEPIC BROZO115645.4550.45
i.k.Sremić RobertCHILL BEBE156940.0046.00
i.k.Mikšić KrešimirEPIC BROZO CB104640.0044.00
i.k.Derviš DarijeEPIC BROZO CB104640.0044.00
i.k.Šikac IvanTIME114736.3640.36
i.k.Lučan FranjoCHILL BREŽANI93633.3336.33
i.k.Kranjec NikolaCB BIG BEN 131233.3334.33
i.k.Rašić NikolaCB BIG BEN 2103730.0033.00
i.k.Šebek JosipCHILL BREŽANI1441028.5732.57
i.k.Vlašić TomislavOLD SCHOOL1541126.6730.67
i.k.Povalec DraganCB BIG BEN 141325.0026.00
i.k.Županić IvanTIME 21221016.6718.67
i.k.Svilković DarkoOLD SCHOOL71614.2915.29
i.k.Jurički GabrijelCB BIG BEN 11621412.5014.50
i.k.Džoja StjepanSD 21721511.7613.76
i.k.Oluić DejanTIME 281712.5013.50
i.k.Lešković IgorSD 291811.1112.11
i.k.Ilečić IvanCHILL BEBE121118.339.33
i.k.Meštrović TihomirCHILL BEBE4040.000.00
i.k.Kovačić NikolaCHILL JUNIORI2020.000.00
i.k.Žužul LanaTIME1010.000.00
i.k.Škugor HanaTIME 22020.000.00
i.k.Šogorić VinkaTIME 2120120.000.00

Warning: Illegal string offset 'file' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622

Warning: Illegal string offset 'line' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622

Strict Standards: Non-static method Configure::read() should not be called statically in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/basics.php on line 213

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/configure.php on line 155
Warning (2): Unknown: open(/tmp/sess_p92g6hc39nvacgh357v4pekd03, O_RDWR) failed: No space left on device (28) [Unknown, line ??]

Warning: Illegal string offset 'file' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622

Warning: Illegal string offset 'line' in /mnt/volume-fra1-03-part1/pszzhr/public_html/beta/cake/libs/debugger.php on line 622
Warning (2): Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () [Unknown, line ??]